+ 48 507 00 49 39

Szanowni Państwo

 

Nasz zespół

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku ….

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek szkolnych. Organizujemy wycieczki dla szkół podstawowych, średnich oraz nauczycieli. Posiadamy bogatą ofertę krajową i zagraniczną. W naszych wyjazdach proponujemy Państwu sprawdzoną bazę transportową , noclegową i gastronomiczną.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pilotów  i przewodników. Programy wycieczek są elastyczne i mogą być dostosowane do możliwości finansowych rodziców.

Jeżeli mają Państwo propozycję  własnej trasy i programu wycieczki, to dołożymy wszelkich starań, by taką imprezę dla Państwa zorganizować. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Dlaczego My ?

Podróżowanie to nasza pasja. Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie a każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jesteśmy zespołem kreatywnych, dynamicznych ludzi z odpowiednim wykształceniem. Podczas wielu lat pracy w szkole, na obozach letnich czy koloniach poznaliśmy oczekiwania młodzieży i kadry pedagogicznej co do wyjazdów szkolnych. Doświadczenie praktyczne w postaci pilotażu wycieczek pozwoliło nam odwiedzić wielokrotnie wszystkie proponowane przez nas miejscowości turystyczne. Od wielu lat udoskonalamy swoją ofertę analizując rynek turystyczny. Stawiamy na nowoczesną turystykę!

Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi ...

Z turystycznymi pozdrowieniami
Zespół Fabryki Wycieczek
 
Łukasz Matuszewski
Współzałożyciel biura podróży FABRYKA WYCIECZEK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Pilot wycieczek z 15-letnim stażem. Dobry organizator i jeszcze lepszy marzyciel. Od zawsze miłośnik kina, kibic sportowy i zapalony podróżnik. Ze wszystkich odwiedzonych krajów najbardziej lubi wracać do Włoch. Jeśli akurat nie odwiedza jakiś wyjątkowych atrakcji turystycznych to można go spotkać na górskim szlaku. W Fabryce Wycieczek zaraża zapałem i energią do pracy.

Michał Garstkiewicz
Współzałożyciel biura podróży FABRYKA WYCIECZEK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Od najmłodszych lat związany ze sportami wodnymi oraz zimowymi. Jest motorem napędowym naszych wyjazdów zimowych i integracyjnych. Miłośnik pieszych wędrówek po górach, wycieczek rowerowych i spływów kajakowych. Lubi odkrywać ciekawe miejsca oraz poznawać nowych ludzi. Zawsze z uśmiechem wraca do Disneylandu.

Norbert Kinecki
Koordynator wyjazdów z województwa kujawsko-pomorskiego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doświadczony pilot wycieczek, opiekun, kierownik wypoczynku. Zapalony rowerzysta i zwolennik aktywnego zwiedzania. Od ponad 15 lat wyjeżdża z grupami w różne zakątki Polski i świata. Odwiedził już ponad 40 krajów. W wolnym czasie "kręci pizze" i buszuje rowerem po Borach Tucholskich. 

Uprawnienia

 
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.