+ 48 507 00 49 39

Szanowni Państwo

 

Dlaczego my?

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku ….

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek szkolnych. Organizujemy wycieczki dla szkół podstawowych, średnich oraz nauczycieli. Posiadamy bogatą ofertę krajową i zagraniczną. W naszych wyjazdach proponujemy Państwu sprawdzoną bazę transportową , noclegową i gastronomiczną.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pilotów  i przewodników. Programy wycieczek są elastyczne i mogą być dostosowane do możliwości finansowych rodziców.

Jeżeli mają Państwo propozycję  własnej trasy i programu wycieczki, to dołożymy wszelkich starań, by taką imprezę dla Państwa zorganizować. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
 
 Podróżowanie to nasza pasja. Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie a każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jesteśmy zespołem kreatywnych, dynamicznych ludzi z odpowiednim wykształceniem. Podczas wielu lat pracy w szkole, na obozach letnich czy koloniach poznaliśmy oczekiwania młodzieży i kadry pedagogicznej co do wyjazdów szkolnych. Doświadczenie praktyczne w postaci pilotażu wycieczek pozwoliło nam odwiedzić wielokrotnie wszystkie proponowane przez nas miejscowości turystyczne. Od wielu lat udoskonalamy swoją ofertę analizując rynek turystyczny. Stawiamy na nowoczesną turystykę!

Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi ...

Z turystycznymi pozdrowieniami
Zespół Fabryki Wycieczek

 

Uprawnienia

 
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.